Nederlands kalfsvlees deze zomer naar China
Kalfsvlees uit Nederland mag binnen afzienbare tijd geëxporteerd worden naar China. Nog voor de zomer wordt de overeenkomst hierover getekend.
Dat is toegezegd tijdens de Nederlandse handelsmissie naar China door de Chinese autoriteiten. Met deze toezegging is een jaarlijkse omzet van 15 miljoen euro gemoeid.
Dit heeft landbouwminister Carola Schouten samen met minister-president Mark Rutte bekendgemaakt na afloop van hun gesprek met de Chinese premier Li Keqiang in Beijing
'De export van kalfsvlees naar China is goed nieuws voor de Nederlandse boer', geeft Schouten aan. 'Er is door veel mensen lang aan gewerkt, ik ben dan ook heel blij dat we de handelsmissie met deze mooie toezegging kunnen afsluiten.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fella TH 13010 Trans schudder (BRU) #776672
Gebruikt, € 9.500
-

Fendt 312 LSA
1993, P.O.A.
-

John Deere 6120M trekker (REU) #777709
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF17003T NIEUW
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Maandag6° / 2°5 %
-
Dinsdag5° / 0°5 %
-
Woensdag3° / -2°5 %
















