Omzet Plantion stijgt 2,1 procent
Bloemenveiling Plantion realiseerde vorig jaar een omzet die 2,1 procent hoger is dan in 2016. De totale verkoopwaarde van bloemen en planten kwam uit op 101,5 miljoen euro.

Plantion behaalde met dat bedrag de beoogde doelstelling om meer dan 100 miljoen euro om te zetten. De klokverkoop daalde met 3,2 procent naar 47,5 miljoen euro. De afzet via bemiddeling steeg met 6,3 procent naar 51,1 miljoen euro.
De progressie bij het Groencentrum was 8,8 procent, blijkt uit de jaarcijfers van de veiling. Dit onderdeel van Plantion profiteerde van de aantrekkende economie en gestegen huizenbouw. Onder de streep stond een totaalbedrag van 1,8 miljoen euro.
Prijsinstrument
De afzet via de nieuwe Plantion Digitale Marktplaats overschreed net een waarde van 1 miljoen euro. De toename ten opzichte van 2016 was 181 procent. De verwachtingen van dit prijsinstrument zijn de komende jaren groot bij Plantion.
De plantenomzet bij Plantion kwam uit op ruim 52 miljoen euro en de verkoop van bloemen reikte net boven 49 miljoen euro uit. Beide productgroepen zaten het afgelopen jaar in de lift.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (MID) #691679
Gebruikt, € 3.289
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X147R (HIL) #692965
Gebruikt, € 4.999
-
Kuhn GF 8501 TO
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (ZUI) #692936
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zaterdag24° / 13°20 %
-
Zondag22° / 13°30 %
-
Maandag21° / 13°55 %