Supermarkt Coop groeit sneller dan totale markt
Supermarktketen Coop heeft afgelopen jaar een 5 procent hogere omzet geboekt. Daarmee presteerde het concern beter dan de 3,7 procent groei van de totale supermarktomzet.

Op 1 januari maakte Coop voorlopige cijfers bekend over 2017. Daaruit blijkt onder meer dat de totale consumentenomzet 1,177 miljard euro bedroeg, 59 miljoen euro meer dan in 2016.
Het aantal winkels in Nederland nam afgelopen jaar met vijf toe naar 263. Bovendien zijn 39 verbouwingsprojecten afgerond waardoor de kwaliteit van de winkels verbeterde.
Naamsbekendheid verdrievoudigd
Begin 2017 lanceerde Coop een tv-campagne waardoor Nederland kennis heeft gemaakt met de kracht van Coop: het vermogen om te kunnen samenwerken en daarmee als coöperatie het verschil te maken. Het leidde er toe dat de spontane naamsbekendheid van Coop verdrievoudigde.
Coop blijft dit jaar gefocust op groei in nieuwe winkels en uitbreiding van het stadsconcept Coop Vandaag, meldt financieel directeur Herco Boer. 'Daarnaast staan er grote investeringen in bestaande winkels op de agenda en verdere verbeteringen in de e-commerce propositie.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HIL) #692301
Gebruikt, € 3.950
-
Pottinger Frontmaaier zonder kneuzer
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE X350R ZITMAAIER (HIL) #692563
Gebruikt, € 6.966
-
Gewichtblok 900 kgTOP zwart
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Vacature veldmedewerker Agrarisch Natuur en Landschapsbeheer (ANLb)
BoerenNatuur Brabant Oost - NL
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen