Onderzoeksraad voor Veiligheid neemt fipronil onder de loep
De Onderzoeksraad voor Veiligheid start naar aanleiding van de aanwezigheid van het bestrijdingsmiddel fipronil in de voedselketen een onderzoek.

De Raad wil nagaan waarom het middel niet eerder is opgemerkt en wat de rol van de pluimveesector en de overheid daarbij is geweest.
Het gaat de Raad daarbij niet zozeer om de vraag hoe groot het acute risico van fipronil in de voedselketen is, maar hoe het voedselveiligheidssysteem functioneert. Ook de wijze waarop de consument is geïnformeerd over de risico's van fipronil wordt in het onderzoek meegenomen.
Aansprakelijkheid
Onderzoeken van de Raad zijn gericht op het verbeteren van de veiligheid en gaan niet in op schuld of aansprakelijkheid. De Onderzoeksraad zal nu een onderzoeksteam samenstellen. Doorgaans publiceert de Raad binnen een jaar zijn eindrapport
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 7230R (RL) #693635
Gebruikt, P.O.A.
-
Burma 11-275
Gebruikt, € 1.500
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (WD) #692542
Gebruikt, € 6.966
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (HA) #692289
Gebruikt, € 3.950
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Donderdag23° / 15°20 %
-
Vrijdag24° / 11°15 %
-
Zaterdag24° / 13°20 %