Klacht ingediend tegen video slachtproces Vion
Varkens in Nood heeft een klacht ingediend bij de Reclame Code Commissie tegen een video op de website van Vion over het slachtproces.
De dierenwelzijnsorganisatie vindt dat de beelden niet de 'volledige waarheid' tonen. Tegen deze 'misleiding' dient ze een klacht in. Vorige week werd al bekend dat Varkens in Nood tegen de video was die Vion maakte van het slachtproces. De organisatie plaatste daarom een eigen video online met daarin de beelden die niet door Vion zijn gebruikt. Ook werd er een petitie opgesteld, zodat de slachterij 'werkelijke transparantie' gaat doorvoeren.
'De methodes van verdoven van dieren die Vion hanteert, zijn internationaal erkend en geaccordeerd', zegt Vion in een reactie. In alle slachterijen van Vion in Nederland hangen camera's die toezicht houden op de processen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Case IH MXU 125 PRO
2005, P.O.A.
-

John Deere 6155R trekker CP50 (HAE) #60521
Gebruikt, P.O.A.
-

Joskin weidebloter 2.75 mtr
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (WOL) #777373
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Donderdag22° / 15°0 %
-
Vrijdag24° / 12°5 %
-
Zaterdag27° / 12°10 %














