Klacht ingediend tegen video slachtproces Vion
Varkens in Nood heeft een klacht ingediend bij de Reclame Code Commissie tegen een video op de website van Vion over het slachtproces.
De dierenwelzijnsorganisatie vindt dat de beelden niet de 'volledige waarheid' tonen. Tegen deze 'misleiding' dient ze een klacht in. Vorige week werd al bekend dat Varkens in Nood tegen de video was die Vion maakte van het slachtproces. De organisatie plaatste daarom een eigen video online met daarin de beelden die niet door Vion zijn gebruikt. Ook werd er een petitie opgesteld, zodat de slachterij 'werkelijke transparantie' gaat doorvoeren.
'De methodes van verdoven van dieren die Vion hanteert, zijn internationaal erkend en geaccordeerd', zegt Vion in een reactie. In alle slachterijen van Vion in Nederland hangen camera's die toezicht houden op de processen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 3038E COMPACTTREKKER (ZUI) #781761
Gebruikt, P.O.A.
-

Kverneland Kverneland LD100-200 5 schaar Packo-Mat
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6M 125 trekker (LIE) #783087
Gebruikt, P.O.A.
-

Frontgewicht 1050KG
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Weer
-
Maandag20° / 9°10 %
-
Dinsdag20° / 10°10 %
-
Woensdag22° / 12°20 %













