Plan waterkeringen Zeeland
Zeeland - Het ontwerp Waterkeringenbeheerplan 2016-2020 van waterschap Scheldestromen ligt vanaf 1 februari gedurende 6 weken ter inzage (tot en met 18 maart). ZLTO heeft de portefeuillehouders Water van de Zeeuwse ZLTO-afdelingen hiervan op de hoogte gesteld.
In dit plan beschrijft het waterschap het beleid en beheer voor de kerntaak waterkeringen: Waterveiligheid in Zeeland. Het plan geeft aan welke doelen het waterschap nastreeft en met welke aanpak men de doelen wil bereiken.
Wat ook verandert is dat niet alleen meer wordt gekeken naar de kans op overstroming, maar ook naar de potentiële schade.
Directe aanleiding voor het nieuwe Waterkeringenbeheerplan is de wijziging van de waterwet, waarbij meer taken worden overgeheveld van het ministerie naar het waterschap.
Ondanks het feit dat de zorg voor waterkeringen een taak is van het waterschap, is een deel van de waterkeringen niet in eigendom van Scheldestromen. Daarom zal het waterschap de komende tijd proberen om alle primaire waterkeringen in eigendom en beheer te krijgen (met uitzondering van de Oosterscheldekering).
Het waterschap raadpleegt op eigen initiatief gemeenten, provincie en natuur- en landschapsorganisaties. De ZLTO Raad Zeeland overweegt de reacties vanuit de Zeeuwse afdelingen te bundelen.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn VariMaster L OL 4 ET
2024, P.O.A.
-

John Deere 6150R AQ (BIE) #19957
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra Q285 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-

Lemken Karat 10/300 incl. MultiHub 200 (ZIJ) #782627
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Dinsdag11° / 6°15 %
-
Woensdag9° / 4°5 %
-
Donderdag9° / 2°0 %















