'Bericht sierteeltboycot Rusland klopt niet'
De Vereniging van Groothandelaren in Bloemkwekerijprodukten (VGB) meldt dat het door Rusinform naar buiten gebrachte bericht dat Rusland plannen heeft om een sierteeltboycot in te stellen, niet klopt.
'Bij ons is nog niets bekend over deze plannen', stelt Paul van der Zweep van de VGB. Volgens hem is de melding van Rusinform een onjuiste interpretatie.
'Voor zover mijn info strekt, gaat het om een boycot van re-export uit Bulgarije nadat een partij appels was onderschept met een vervalst re-exportcertificaat. Rusland onderschept vaker partijen met vervalste certificaten die in de grenslanden bij export niet onderschept worden.'
Algemene boycot
Volgens de VGB-man gaat het niet over bloemen en planten. Die vallen niet onder de algemene boycot. Van der Zweep zegt nog op zoek te zijn naar de primaire bron van het Rusinform-bericht.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6215R trekker (DRO) #30354
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere X147R (HIL) #335633
Gebruikt, € 4.999
-

New Holland T6070 trekker Range Command (HAE) #777030
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 7R 350 (HIL) #22228
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Maandag9° / 2°10 %
-
Dinsdag11° / 6°10 %
-
Woensdag9° / 6°20 %













