Sierteelt: samen kennis vergaren klant
Het inwinnen van consumenteninformatie voor de sierteeltsector wordt onder één dak gebracht.

Bloemenveiling FloraHolland, de Vereniging van Groothandelaren in Bloemkwekerijprodukten (VGB) en Bloemenbureau Holland (BBH) hebben dit besloten.
Gescheiden
De kennisvergaring over de consument vindt nu nog gescheiden plaats in de sierteeltsector. Uit de boedel van het Productschap Tuinbouw, dat eind vorig jaar ophield te bestaan, hebben FloraHolland, VGB en BBH ieder een eigen onderdeel overgenomen.
Zo heeft FloraHolland het consumentenpanel voortgezet, BBH de kennis inwinning via social media opgepakt en de VGB de segmentatietool onder zijn hoede genomen. Het laatste geeft een beeld van welke consumenten waar in Europa wonen.
Beter beeld consument
Door de samenvoeging krijgt de sierteeltsector een veel beter beeld van de consument, zegt Robert Roodenburg, directeur van de VGB.
De drie verschillende informatiestromen worden samengebracht, verrijkt en geupdate, zegt hij. De drie partners dragen zowel financieel als inhoudelijk bij aan het nieuwe consortium.
Speerpunt
Meer informatie vergaren over de consument is één van de speerpunten in de sierteeltsector.
FloraHolland en VGB willen middels betere kennis van de klant en meer promotie de verkoop van bloemen en planten vergroten.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Honda HF2417K4 HB
2018, P.O.A.
-
Lely Splendimo 900MC vlindermaaier
2015, P.O.A.
-
AS Motor 901 SM (HIL) #26853
Gebruikt, € 6.670
-
Lely Lotus 1325 schudder
1999, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Vacature veldmedewerker Agrarisch Natuur en Landschapsbeheer (ANLb)
BoerenNatuur Brabant Oost - NL
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen