Meer vraag bij Voedselbank Midden Twente
Dagelijks gaan duizenden kinderen in Twente en de Achterhoek zonder ontbijt naar school, meldt woordvoerder Han Eulderink van de Voedselbank Midden Twente aan RTV Oost.

Daarbij groeit het aantal klanten voor de voedselbank in Twente nog steeds, geeft Eulderink aan. 'Vooral in Enschede groeit het. Hier in Hengelo is het al een tijdje stabiel, het ligt zo op de vierhonderd klanten.'
Maar dat komt volgens hem ook doordat in Hengelo de regel is ingevoerd dat klanten na drie jaar een jaar geen gebruik mogen maken van de diensten van de voedselbank.
Voedselbank
Dat er ook geluiden zijn dat er minder gebruik wordt gemaakt van de voedselbank, heeft Eulderink ook gehoord, maar daar is volgens hem in Twente nog geen sprake van.
'De afgelopen jaren is het alleen maar gestegen. Acht jaar geleden, toen ik hier begon, hadden we zeventig klanten, nu dus vierhonderd.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kuhn FC313-F frontmaaier
Gebruikt, P.O.A.
-
Cappon onbekend
Gebruikt, P.O.A.
-
New Holland TN75S
2001, P.O.A.
-
AS MOTOR 940 SHERPA XL 4WD (HAE) #28791
Gebruikt, € 13.800
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Woensdag18° / 12°80 %
-
Donderdag20° / 14°20 %
-
Vrijdag24° / 13°25 %