Baggeren Hollandse Delta uitgesteld
Het baggeren op IJsselmonde, Dordrecht en Hoeksche Waard kan nog niet starten omdat er een bezwaar is tegen de voorlopige gunning, meldt waterschap Hollandse Delta.

Dat heeft geleid tot een nieuwe voorlopige gunning. Volgens de regels die gelden bij aanbestedingen, gaat een nieuwe wettelijk verplichte bezwaartermijn in.
Wanneer er geen nieuwe bezwaren worden ingediend, kunnen de aannemers op 10 september bekend gemaakt worden, verwacht Hollandse Delta.
Doorschuiven
Indien er wel bezwaren worden ingediend, volgt er op 10 september nieuwe informatie. Afhankelijk van de startdatum kan dit betekenen dat het baggerwerk op de eilanden gedeeltelijk doorschuift naar 2015.
Op Voorne-Putten gaat aannemer Zuurmond aan de slag en op Goeree-Overflakkee het bedrijf Eendracht Zeeland.
De aannemers verwachten het werk voor 1 december 2014 af te ronden. Deze bedrijven hebben een meerjarig contract getekend bij Hollandse Delta.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (ZND) #65742
Gebruikt, € 3.289
-
John Deere Tractor, compact 1026R (HA) #24630
Gebruikt, € 24.890
-
Lemken Ploeg Juwel 8 (MM) #29138
Gebruikt, P.O.A.
-
ST1620
Gebruikt, € 2.500
Weer
-
Zondag21° / 5°0 %
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 5°10 %