Goede groei aardappelen in Idaho
Volgens aardappelspecialist Phil Nolte van de universiteit van Idaho zijn de groeiomstandigheden voor aardappelen in de Amerikaanse staat goed te noemen.
Met name de vochtvoorziening is beter dan voorgaande jaren. Afgelopen winter is veel sneeuw gevallen en ook afgelopen maand nog was er sprake van voldoende neerslag van betekenis.
Nolte meldt op de website van Potato Grower dat er voldoende water beschikbaar is in reservoirs om de meeste aardappelpercelen goed te kunnen irrigeren in de loop van het groeiseizoen.
Ontwikkeling
Van het aardappelareaal in Idaho is 98 procent gepoot en op 27 procent van de percelen staan de aardappelen inmiddels al boven. Qua ontwikkeling zijn de aardappelen in dit belangrijke teeltgebied voor de Verenigde Staten verder dan voorgaande jaren.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (BEN) #781548
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Servo 3000P wentelploeg (HIL) #779281
Gebruikt, P.O.A.
-

Veiligheidsgewichtblok
Gebruikt, € 2.400
-

Kuhn FC280F Frontmaaier
1999, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zondag18° / 8°10 %
-
Maandag12° / 5°30 %
-
Dinsdag13° / 5°20 %











