Amsterdams protest tegen slachten hanen
Dierenrechtenorganisaties protesteren vanavond tegen het slachten van hanen bij een discussie in debatcentrum De Balie in Amsterdam. Dat meldt stadsomroep AT5.
Comité Dierennoodhulp, Stichting Rechten Voor Al Wat Leeft, Een Dier Een Vriend en de Nederlandse Vereniging voor Veganisme protesteren vanaf 18.45 uur tegen de 'openbare executie van hanen' tijdens een discussie over het eten van vlees.
'Het is een primitieve en goedkope poging van de organisatoren om rond deze discussie wat sensatie te genereren ten koste van enkele hanen', zegt een woordvoerder.
NVWA-inspecteur
Een inspecteur van de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) is vanavond aanwezig in het debatcentrum om toe te zien op de slacht van de jonge hanen.
Verder heeft de NVWA De Balie op de hoogte gebracht van de regels die gelden rond het slachten van dieren.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Lely Splendimo 320MC
Gebruikt, P.O.A.
-
Fella 270 achtermaaier met kneuzer
2008, P.O.A.
-
Valtra A114
Gebruikt, P.O.A.
-
AS Motor Zitmaaier / tuintrekker 901 SM (HIL) #26853
Gebruikt, € 6.670
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Maandag19° / 12°85 %
-
Dinsdag19° / 11°80 %
-
Woensdag22° / 12°0 %