'1.000 trekkers door Brussel'
Met een optocht van 1.000 trekkers wil de European Milk Board (EMB) volgende week in Brussel protesteren tegen de op stapel staande hervormingen van het zuivelbeleid.
Het Europees Parlement discussieert op 26 en 27 november over de voorstellen voor hervorming van het gemeenschappelijk landbouwbeleid. De 2 dagen erna staan gelijkaardige discussies op de agenda van de ministers van Landbouw.
Europese melkveehouders, aangesloten bij de EMB, willen met de trekkeroptocht hun eis voor een kostendekkende melkprijs kracht bij zetten.
Melkprijs
'De melkprijs dekt de productiekosten al tijden niet meer. Vele duizenden melkveehouders hebben hun activiteiten moeten stoppen', stelt EMB.
De melkveehouders willen ook dat er een agentschap wordt opgericht dat de situatie op de zuivelmarkt van zeer nabij volgt en indien nodig maatregelen voor zelfregulering treft.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 150 trekker (DRO) #708772
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 5105M trekker (HIL) #784368
Gebruikt, P.O.A.
-

Deutz-Fahr 11041
2002, P.O.A.
-

Deutz-Fahr schudder
Gebruikt, € 1.500
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Weer
-
Maandag20° / 9°10 %
-
Dinsdag20° / 10°10 %
-
Woensdag22° / 12°60 %











