Geen Creiler Flora meer
De organisatie van de Creiler Flora trekt na 14 jaar de stekker er uit. In plaats van de Flora worden op 1 en 2 februari 2013 voor het eerst de Bloembollen Vakdagen Flevoland georganiseerd, gericht op mensen uit het vak.
Op de site van de Creiler Flora is te lezen dat de leden van de Creiler Flora gezamenlijk hebben besloten te stoppen met de organisatie van dit jaarlijkse evenement.
De opbouw en de voorbereidingen kosten de kwekers te veel tijd. 'Tijd die de kwekers op hun eigen bedrijven goed kunnen gebruiken', luidt de verklaring op de site.
Achterblijvende belangstelling
In de afgelopen jaren bezochten vele duizenden mensen de Creiler Flora. Begin dit jaar bleef de belangstelling, mede door het slechte weer, achter op voorgaande jaren.
Er kwamen zo'n 4000 tot 5000 bezoekers op af, veel minder dan bij eerdere edities van de Flora.
Bloembollen Vakdagen
De organisatie betreurt het einde van de www.creilerflora.nlCreiler Flora, maar richt zich nu op de voorbereiding van een nieuw evenement, de Bloembollen Vakdagen Flevoland.
Dit evenement is geheel gericht op mensen uit het vak, zoals bloembollenhandelaren en exporteurs. De www.bloembollenvakdagenflevoland.nlBloembollen Vakdagen Flevoland worden gehouden op 1 en 2 februari 2013.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
4 elements schudder
Gebruikt, P.O.A.
-
781
Gebruikt, € 4.000
-
JOHN DEERE X350 ZITMAAIER (MOL) #692946
Gebruikt, P.O.A.
-
Maaidek 60D autoconnect (HIL) #27086
Gebruikt, € 4.200
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zaterdag20° / 13°90 %
-
Zondag22° / 13°20 %
-
Maandag21° / 15°20 %