Geld voor advieskosten Oostvaarderswold
Gedeputeerde Staten (GS) van Flevoland stellen voor om boeren die niet zijn uitgekocht voor het Oostvaarderswold in aanmerking te laten komen voor een tegemoetkoming voor gemaakte advieskosten. GS stelt voor hier € 600.000 voor beschikbaar te stellen.
Boeren die zijn uitgekocht voor Oostvaarderswold kregen hun advieskosten vergoed. Na het afblazen van het Oostvaarderswold is de grondverwerving van agrarische bedrijven niet doorgezet.
Boeren waarvan de grond niet is aangekocht, hebben wel kosten gemaakt voor deskundige bijstand. De provincie wil de ontstane ongelijkheid wegnemen door ook voor deze boeren de daadwerkelijk gemaakte kosten te vergoeden.
De te vergoeden kosten hebben betrekking op kosten die zijn gemaakt voor onder meer adviseurs en accountants.
Besluitvorming
Provinciale Staten besluiten in een vergadering in september over dit onderwerp.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Maaidekken (HG) #27087
Gebruikt, € 1.450
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X940 (HA) #31419
Gebruikt, € 16.500
-
Lely Splendimo 280MC (540rpm)
2018, € 15.120
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z545R (BV) #692157
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Zaterdag22° / 5°0 %
-
Zondag23° / 7°0 %
-
Maandag23° / 8°0 %