Uientelers laten van zich horen in Brazilië
De Nederlandse uiensector presenteert zich komende week tijdens de Sial in het Braziliaanse Sao Paulo. Van 25 tot en met 28 juni vindt daar een van de grootste foodbeurzen van de regio plaats, meldt het GroentenFruit Bureau.
De Nederlandse uiensector wil met de deelname een steviger voet aan de grond krijgen in Latijns Amerika.
De uienexport naar Brazilië en andere Latijns Amerikaanse landen neemt de afgelopen periode sterk toe. Zo wordt momenteel meer dan 1,5 miljoen kilo uien wekelijks geëxporteerd naar Brazilië.
Nummer 3
Op dit moment is de Braziliaanse markt de nummer 3 exportlocatie na Libië en het Verenigd Koninkrijk, geeft GroentenFruit Bureau. Mogelijke reden hiervoor is naast de beschikbaarheid van transportfaciliteiten (containers) de huidige koers van de euro.
De jaaromzet aan uienexport naar Brazilië ligt rond de € 2,7 miljoen.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Professionele zitmaaier / tuintrekker X950R (LIE) #694586
Gebruikt, P.O.A.
-
KUHN GF 13002 SCHUDDER
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Professionele zitmaaier / tuintrekker X950R (SOM) #694589
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger Jumbo 7200 L Combi opraapwagen
2009, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Zaterdag21° / 15°15 %
-
Zondag19° / 14°95 %
-
Maandag19° / 13°85 %