'Bleker gaat niet naar Tweede Kamer'
Demissionair staatssecretaris van Economische Zaken en Landbouw Henk Bleker wil niet voor het CDA de Tweede Kamer in nu hij niet de nieuwe lijsttrekker van zijn partij is geworden. Dat meldt de Volkskrant.
Bleker zegt zich te beraden op zijn toekomst en wil in ieder geval een tot twee maanden na de verkiezingen op 12 september zich nog in zetten als staatssecretaris.
"Ik heb tijd zat om na te denken of ik vind dat er voor mij een toekomst moet zijn in de landelijke politiek, of dat het na twee jaar genoeg is geweest."
Lijsttrekker
Eerder vandaag werd bekend dat de huidige voorzitter van de Tweede Kamerfractie Sybrand van Haersma Buma door de partijleden in één ronde werd verkozen tot lijsttrekker van het CDA.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 150 trekker (AKK) #688016
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 4066R COMPACTTREKKER (HIL) #777842
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra Q285 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HEN) #692290
Gebruikt, € 4.080
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zondag14° / 4°55 %
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %











