Bloemenzaad uitdelen voor bijenlint
Leden van Transition Town Deventer delen vanaf maandag 7 mei 3000 zakjes met bloemenzaad uit in Deventer. Dat meldt RTV Oost.
Transition Town Deventer strijdt voor een beter milieu in Deventer. De club deelt bloemenzaad uit aan inwoners van Deventer met het verzoek dit uit te strooien in hun wijk. Zo moeten bloemen gaan groeien, die bijen en vlinders aantrekken.
Doel is een 12 kilometer lang bijenlint te vormen. Dit lint moet gaan slingeren van de wijk Colmschate via de Vijfhoek en de Keizerslanden naar Borgele en de Zandweerd.
Maaibeleid
Gemeente Deventer het maaibeleid aan, zodat de bloemen en planten meer kans krijgen om tot bloei te komen. Het Deventer Groenbedrijf maakt op sommige plekken de grond zaaiklaar.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 165 trekker (LIE) #781253
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GA381 1 elements hark
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 185 trekker (BIE) #778486
Gebruikt, P.O.A.
-

4 elements schudder
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Maandag13° / 2°25 %
-
Dinsdag15° / 3°10 %
-
Woensdag17° / 1°10 %











