Geen Hedwige-referendum Zeeland
PVV Zeeland heeft geen meerderheid gekregen voor een referendum over de Hedwigepolder. De fracties van PVV, VVD, SP, D66 en de Partij voor Zeeland stemden voor. CDA, PvdA en GroenLinks tegen, meldt de NOS.
Dat betekent dat er geen provinciaal referendum komt om de Zeeuwen te vragen of ze het eens zijn met het plan van EL&I-staatssecretaris Henk Bleker.
De bewindsman wil eenderde van de Hedwigepolder onder water zetten om te voldoen aan afspraken met Europa en België over de natuur en de haven van Antwerpen.
Tweede Kamer
PVV-leider Geert Wilders liet gisteravond weten dat hij zonder referendum het plan van Bleker niet steunt. Kamerlid De Mos zegt nu dat de PVV in de Tweede Kamer waarschijnlijk tegen het plan van de staatssecretaris stemt.
'Dan moet Bleker maar weer terug naar Europa', zegt het PVV-Kamerlid. Ook wil De Mos nog onderzoeken of er via de Tweede Kamer nog een referendum te organiseren is.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

KUHN VARI-MASTER PLOEG (REU) #28242
Gebruikt, € 42.500
-

Kuhn VARI MASTER 121 (BIE) #690785
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 195 trekker (REU) #780585
Gebruikt, € 160.000
-

Deutz Fahr 6165.4 TTV (ZIJ) #778001
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Zaterdag18° / 5°30 %
-
Zondag14° / 4°20 %
-
Maandag14° / 5°20 %











