ZLTO: Boeren trekken aan kortste eind
ZLTO betreurt de beslissing om een deel van de Hedwigepolder onder water te zetten. Als gevolg van het vandaag bekend gemaakte kabinetsbesluit gaat goede landbouwgrond in Zeeland verloren.
De boerenorganisatie heeft steeds gepleit voor een evenwichtige visie op natuur in de totale context van de Zuidwestelijke Delta. Volgens ZLTO-bestuurder Peter de Koeijer is serieuze aandacht voor de ontwikkeling van buitendijkse natuur daarbij essentieel.
Natuurwaarde
‘Ontpoldering moet niet de automatische reactie zijn bij natuurherstel. Kijk goed waar en hoe de meeste natuurwaarde wordt gerealiseerd. Een integrale kijk op natuurzaken is daarbij noodzakelijk', aldus De Koeijer.
Positief aan de beslissing van staatssecretaris Henk Bleker is dat een jarenlang slepend dossier kan worden afgerond. Dat is belangrijk voor de verhouding met Europa en Vlaanderen én voor de verstandhoudingen in Zeeland.
Kortste eind
De Koeijer: ‘Gelukkig komt een einde aan jarenlang getouwtrek. Maar helaas trekken boeren aan het kortste eind.’
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lely Splendimo 320MC
Gebruikt, P.O.A.
-

KUHN GF 13002 SCHUDDER
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T162e Versu
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Novacat 302 ED
2024, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Weer
-
Maandag11° / 11°75 %
-
Dinsdag13° / 11°80 %
-
Woensdag12° / 8°20 %










