Hedwige-debat Tweede Kamer stil gelegd
De Tweede Kamer maakt het debat over ontpoldering in Zeeland vandaag niet af. Een meerderheid wil eerst de beloofde brief van de Europese Commissie zien.
Het bij tijden emotionele debat eindigt in een anticlimax. Aanleiding is het bericht dat de Europese Commissie morgen groen licht gaat geven voor het Hedwige-compromis.
Internetberichten
Enkele oppositiepartijen betwijfelen of die mededeling van staatssecretaris Henk Bleker klopt. Op internet circuleren berichten dat de Europese Commissie niet akkoord zou zijn.
De PvdA wilde daarom de toezegging dat het Kamerdebat volgende week kan worden voortgezet. Daarop kwam een tegenvoorstel om dan meteen na de eerste reactie van Bleker maar te stoppen.
Protest
Dat laatste voorstel wordt gesteund door VVD, CDA, PVV en SGP, samen een Kamermeerderheid. Onder protest van de andere partijen wordt het debat afgebroken. De fracties kunnen daardoor pas volgende week reageren op de verdediging van Bleker.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 718 Gen6 Profi Setting 2
2021, P.O.A.
-

Lemken Vari-Europal 5 (LIE) #692629
Gebruikt, € 7.000
-

Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 2026R Compacttrekker (MID) #690569
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Vrijdag23° / 12°5 %
-
Zaterdag27° / 12°10 %
-
Zondag31° / 15°10 %











