Bleker: dit is laatste ontpoldering
Nederland zal geen verdieping van de Westerschelde meer toestaan die dwingt tot ontpoldering. Staatssecretaris Henk Bleker heeft dat plechtig beloofd aan de Tweede Kamer.
De staatssecretaris verdedigt om dit moment zijn voorstel om op verschillende plaatsen in Zeeland landbouwgrond onder water te zetten. Daarmee wordt natuurverlies gecompenseerd als gevolg van een eerdere verdieping van de Westerschelde.
Geen vergunning
Mocht een volgende verdieping nopen tot nieuwe ontpolderingen, dan werken noch het Rijk, noch de provincie Zeeland daar aan mee. 'Daar zullen we geen vergunning voor verlenen. Dat doen we niet', aldus Bleker.
'Helderder kan ik het niet geven', verklaarde de staatssecretaris. Het is nog niet duidelijk of hij in de Kamer voldoende steun zal vinden voor het het plan om onder meer 100 hectare van de Hedwigepolder onder water te zetten.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Honda HF2417K4 HB
2018, P.O.A.
-

JOHN DEERE 3046R COMPACTTREKKER OPEN STATION (HAE) #781819
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (MOL) #783208
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn FC883-FF vlindermaaier
2014, € 14.500
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Donderdag9° / 2°5 %
-
Vrijdag9° / 1°5 %
-
Zaterdag8° / 1°15 %










