Plantion veilt extra vroeg in voorjaar
Plantion in Ede begint in april en mei een half uur eerder met veilen. Hiermee wil de veiling het grote aanbod van tuinplanten verwerken en aan de inkoopbehoefte van klanten voldoen.
Vroeg veilen betekent voor Plantion dat de dagelijkse veiling begint om half 5 in plaats van 6 uur. Als eerste komt het tuin- en perkgoed voor de klok.
Door een half uur eerder veilen kunnen mensen bij Plantion de verdeelruimte en laaddocks optimaal gebruiken. Kopers kunnen hun gekochte producten sneller verladen en op transport zetten.
Positie als marktplaats
Plantion wil met het vroeg veilen haar positie als marktplaats voor tuin- en perkgoed verder versterken. Het initiatief volgt op een proef in 2011 die door de aanvoerders en kopers goed is gewaardeerd.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 1570 (WOL) #694264
Gebruikt, P.O.A.
-

Vicon Extra 624T schijvenmaaier+kneuzer
Gebruikt, € 2.200
-

Gewichtblok 1450 kg TOP
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (MOL) #783208
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Donderdag9° / 2°5 %
-
Vrijdag9° / 1°5 %
-
Zaterdag8° / 1°15 %










