Vleesverwerker Plukon neemt Poolse Algas over
Plukon Food Group koopt alle aandelen in het Poolse Algas SP. Algas, gelegen in de buurt van Katowice, is gespecialiseerd in het slachten en verwerken van pluimvee en wordt gezien als een lokale prominente speler in Zuid-Polen.
Algas, onder leiding van de familie Szatan, startte de verwerkingsactiviteiten in 1997 en behaalde in 2023 een omzet van ongeveer 150 miljoen Poolse zloty, omgerekend 35 miljoen euro. Met de overname van Algas wil Plukon investeren in de verdere groei van de activiteiten in Polen.
Met de integratie binnen Plukon kunnen meer klanten worden voorzien van verse en diepgevroren pluimveeproducten, zowel in Polen als andere Europese landen. De familie Szatan blijft betrokken bij de bedrijfsvoering. Ook worden vleeskuikens van de pluimveebedrijven van de familie geleverd aan de Algas-slachterij.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (ZUI) #691453
Gebruikt, € 3.289
-
T7.220 Auto Command CVT
Gebruikt, € 45.000
-
Holaras Jumbo HK-HUS kuilverdeler
2024, € 22.680
-
John Deere Tractor, compact 3046R (WOL) #27647
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zondag22° / 15°60 %
-
Maandag20° / 12°30 %
-
Dinsdag20° / 12°30 %