Munckhof gaat ook KWH-spuitmachines produceren
Munckhof Fruit Tech Innovators in het Limburgse Horst neemt de productie van alle spuitmachines voor de fruitteelt en wijnbouw over van het merk KWH.
Fabrikant KWH Holland neemt dit besluit om zo het nakomen van de levertijd beter te kunnen garanderen. Beide machinefabrikanten melden in een persbericht dat de technieken en kennis van de technieken voor bespuitingen in de fruitteelt en wijnbouw van Munckhof en KWH vergelijkbaar zijn.
Door de productie en levering van onderdelen onder te brengen bij Munckhof profiteren KWH en de KWH-dealers Abemec en BBLeap van de capaciteit en het logistieke systeem van het Limburgse bedrijf. Voor de klanten van KWH verandert er weinig, melden de fabrikanten. Voor Nederland en België blijft Abemec de dealer voor verkoop en onderhoud van KWH-spuitmachines.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
New Holland BOOMER 25
2019, € 12.500
-
Kverneland Cultivator (geen schijveneg) Enduro (HA) #145290
Gebruikt, P.O.A.
-
New Holland TNHT6.140
2017, P.O.A.
-
New Holland T5.95 DualCommand
2019, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Woensdag21° / 6°10 %
-
Donderdag26° / 10°10 %
-
Vrijdag30° / 15°60 %