Helma Verberkt per 1 april nieuwe directeur Artemis
Helma Verberkt is de nieuwe directeur van Artemis. Met ingang van 1 april volgt zij Piet Boonekamp op. Verberkt is nu nog senior beleidsspecialist en programmamanager plantgezondheid bij Glastuinbouw Nederland.

Artemis is de belangenvereniging van producenten en distributeurs van biologische bestrijders en bestuivers, natuurlijke gewasbeschermingsmiddelen en biostimulanten. Verberkt begint bij Artemis met een duidelijk doel voor ogen: bijdragen aan het Uitvoeringsprogramma Toekomstvisie gewasbescherming 2030, dat mede door werk van Boonekamp al in de steigers is gezet.
'De ambities zijn hoog, maar het is goed om de lat hoog te leggen. Ik zie veel mogelijkheden om het ecosysteem in de agrarische sector te versterken. Vanuit de glastuinbouw hebben we er met alle belanghebbenden hard aan gewerkt om een systeemaanpak neer zetten', licht Verberkt toe.
Bij de bron beginnen
'Niet langer meer de symptomen bestrijden, maar bij de bron beginnen', vervolgt de nieuwe directeur. 'Op kleine schaal heb ik al gezien hoe succesvol dat kan zijn. Het wordt een uitdaging, maar wel een waar Artemis voor staat en waar de nodige maatschappelijke druk op wordt gelegd.'
Artemis-voorzitter Bart Sosef heeft alle vertrouwen in de opvolger van Boonekamp. Dat de rol van directeur vanuit een andere hoek wordt ingevuld, zie hij als een extra meerwaarde. 'Wat Verberkt toevoegt, naast haar wetenschappelijke achtergrond, is de lijn naar de praktijk in de land- en tuinbouw. Ze heeft veel dossierkennis, een groot netwerk en wordt gerespecteerd in de sector.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Burma 11-275
Gebruikt, € 1.500
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (BV) #692147
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X590 (LH) #691673
Gebruikt, P.O.A.
-
Cappon onbekend
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zaterdag19° / 6°5 %
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %