Melkmachinefabrikant SAC Group gaat onder Boumatic vallen
De Amerikaanse fabrikant Boumatic heeft de Deense SAC Group overgenomen. Laatstgenoemde maakt traditionele melkstallen voor koeien en geiten en melkrobots voor rundvee.
In Nederland exploiteert SAC de Hokofarm Group in Marknesse en Emmeloord, die ook onder Boumatic gaat vallen. Daarbij hoort ook het merk Insentec.
De robots die in Nederland zijn gebouwd werden al in 2008 gelabeld als Boumatic onder de naam Idento. Daarnaast heeft SAC eigen bedrijven in Rusland en Frankrijk. Het merk SAC en de producten blijven bestaan, net als het netwerk van honderd dealers in Europa en Rusland.
Boumatic, met het hoofdkantoor in Madison Wisconsin, is actief in 45 landen en heeft meer dan 400 medewerkers in dienst. Met de overname wil het bedrijf een full-liner worden in apparatuur voor melkveebedrijven. Daarvoor zal Boumatic ook in de toekomst blijven zoeken naar overname kandidaten die daaraan bijdragen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 150 trekker (LIE) #781929
Gebruikt, P.O.A.
-

Honda HF2417K4 HB
2018, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (STE) #692665
Gebruikt, € 4.080
-

Valtra T162e Versu
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Vrijdag25° / 16°30 %
-
Zaterdag25° / 12°0 %
-
Zondag26° / 13°5 %

















