Uitstel Samen sterk met Campina-actie
De Samen sterk met Campina-actie van vrijdag 17 september wordt uitgesteld naar voorjaar 2022. Er blijken te veel onzekerheden over de coronamaatregelen. Daarnaast liep het aantal aanmeldingen ook nog niet storm, volgens het interne Melkweb van FrieslandCampina.

Met de actie zouden leden-melkveehouders op verschillende plaatsen in Nederland gratis halfvolle yoghurt uitdelen. Dit ter gelegenheid van het 150-jarig jubileum dat in september wordt gevierd.
In verband met corona gaat de actie nu niet door. Maar de zuivelonderneming erkent dat er ook andere redenen zijn waardoor de actie niet doorgaat. 'Het aantal aanmeldingen liep echter nog niet storm en dat had niet met corona te maken,' zo staat er op het Melkweb.
FrieslandCampina gaat tijdens de najaarsledenbijeenkomsten met de leden in gesprek gaat over hoe samen de juiste verbinding kan worden gelegd tussen leden, medewerkers, Campina en de consument.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Votex weidebloter PT3-270
Gebruikt, P.O.A.
-
Valtra N134 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere - 6155R AP CP FH PTO
2022, P.O.A.
-
Fendt 311 Vario Gen4 Power Setting 2
2022, P.O.A.
Vacatures
VAKANTIEBAAN Administratief medewerker
LTO Arbeidskracht - 's-Hertogenbosch, Nederland
Verkoopadviseur Zeugen- & Biggenvoeders
Rothkötter Mischfutterwerk GmbH - NL
Vacature businessmanager Poultry Expertise Centre/ Calf Expertise Centre (PEC/ CEC) 0,8 – 1 fte
Poultry Expertise Centre - Barneveld, Nederland
Ondernemende adviseur / Teamleider AGRO
Aelmans Adviesgroep - Baexem, Leudal
Strategisch adviseur agro
Aelmans Adviesgroep - Baexem, Leudal
Weer
-
Woensdag14° / 5°25 %
-
Donderdag14° / 10°80 %
-
Vrijdag13° / 9°90 %