FloraHolland stelt klankbordgroep lokale veiling in
Bloemenveiling Royal FloraHolland roept een klankbordgroep in het leven voor de mogelijke opzet van een lokale veiling naast de toekomstige landelijke, digitale veiling.
In de klankbordgroep nemen in totaal 25 kwekers en kopers zitting. Zij gaan samen met FloraHolland kijken naar de wenselijkheid en de economische haalbaarheid van zo'n lokale veiling. De bloemenveiling heeft de afgelopen maanden een interne verkenning gedaan naar de mogelijkheid om lokaal te veilen. In het project lokale veiling wordt, in nauwe afstemming met het programmateam landelijk veilen, een haalbaarheidsstudie uitgevoerd.
De nieuwe klankbordgroep komt voor het eerst op 26 mei in een plenaire sessie op de locatie Rijnsburg bijeen. Meerdere handelaren en telers hebben FloraHolland gevraagd een fysieke veiling aan te houden naast een landelijke veiling die het bedrijf gaat opzetten.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 4066M COMPACTTREKKER (LIE) #777837
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X117R ZITMAAIER (HAE) #692764
Gebruikt, € 4.285
-

Kverneland LB 100-200 4 schaar (HAE) #145326
Gebruikt, € 23.500
-

Lemken Vari-Europal 5 (LIE) #692629
Gebruikt, € 7.000
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Onderzoeker Melkveehouderij
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Voorzitter van de landelijke vakgroep Vleesveehouderij
LTO Nederland - NL
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Weer
-
Maandag25° / 18°0 %
-
Dinsdag23° / 15°5 %
-
Woensdag24° / 13°50 %

















