Testopenstelling Keukenhof veilig verlopen
Zo'n 15.000 mensen bezochten Keukenhof, afgelopen weekend. Het park meldt dat de testopenstelling op een veilige en verantwoorde wijze is verlopen.
'Met dit aantal bezoekers, 10 procent van onze normale capaciteit, is het geen enkel probleem om veilig in het grote bloemenpark te wandelen', stelt directeur Bart Siemerink van Keukenhof. 'Keukenhof heeft met deze test laten zien dat het veilig en verantwoord open kan.'
Keukenhof mocht enkel zes dagen open binnen het programma Testen voor Toegang. Een beperkt aantal bezoekers mocht met een negatieve coronatest het park betreden.
Iedereen kan volgens Siemerink elke dag op een verantwoorde en veilige manier in Keukenhof wandelen. Zonder test, net zoals in ieder ander park.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 4066R COMPACTTREKKER (HAE) #781279
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF8501 TO schudder
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger schudder HIT 13120HT
Nieuw, P.O.A.
-

Pottinger Novacat V8400 maaier
Nieuw, € 44.371
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Onderzoeker Melkveehouderij
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Voorzitter van de landelijke vakgroep Vleesveehouderij
LTO Nederland - NL
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Weer
-
Maandag25° / 18°0 %
-
Dinsdag23° / 15°5 %
-
Woensdag24° / 13°50 %
















