Jaap Gielen wordt directeur van coöperatie De Marke
Jaap Gielen wordt per 1 april de nieuwe directeur van coöperatie De Marke in het Gelderse Hengelo. Vanuit deze functie gaat hij het agro-innovatiecentrum De Marke aansturen. Momenteel werkt Gielen als specialist melkveehouderij en senior bedrijfsadviseur bij Countus.

In zijn werk voor adviesontwikkeling bij de accountantsorganisatie zorgde Gielen actief voor verbinding en participeerde hij in een aantal relevante netwerken. Zo is hij betrokken bij de projecten 'Vruchtbare Kringloop Achterhoek en Liemers', 'Boeren voor Drinkwater Overijssel' en het 'Veenweidegebied Fryslân'.
Voordat hij in dienst trad bij Countus, werkte Gielen als interim-bedrijfsleider op melkveeproefbedrijf Zegveld. En hij was een periode bedrijfsleider van het proefbedrijf de Waiboerhoeve. Tussendoor werkte hij een aantal jaren als projectleider voor Wageningen Livestock Research onder andere aan het project Koeien & Kansen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z515E ZEROTURN (BV) #692156
Gebruikt, € 7.123
-
John Deere Professionele zitmaaier / tuintrekker X950R (RL) #692002
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (BV) #48481
Gebruikt, € 3.289
-
Pottinger Jumbo 8010L
2016, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Zaterdag29° / 19°55 %
-
Zondag22° / 14°20 %
-
Maandag22° / 12°10 %