Met de juf de boer op
Ellen Wunderink is lerares op de jenaplanschool De Kleine Planeet in Deventer. De van oorsprong boerendochter vindt het in deze thuiswerkperiode belangrijk om haar leerlingen even uit de stadse omgeving te halen en ze mee te nemen naar de boerderij van haar vader in Okkenbroek.
Ellen Wunderink geeft les aan leerlingen die zowel wat extra aandacht als afleiding nodig hebben. En daarom vindt ze het goed dat haar klasje niet alleen op school zit, maar ook regelmatig op bezoek gaat bij bedrijven of instellingen. Of de boer opgaat, zoals op deze dag.
'Het mooiste is gewoon dat je ziet dat de kinderen genieten van het ervaren. De geuren, de geluiden. Het aaien en voeren van de koeien. En dan komen vanzelf de vragen over de boerderij en de dieren. Voor deze kinderen is het belangrijk om ze zo nu en dan even uit de stadse omgeving te halen. En ik kan ze op deze manier een lekkere dag op de boerderij bieden.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Dennis - Premier Petrol kooimaaier
Gebruikt, € 3.600
-
New Holland T6.180 EC
Gebruikt, € 79.750
-
Vicon Schudder FANEX 1103 SCHUDDER (RL) #24072
Gebruikt, € 6.500
-
Vicon Schudder Fanex 1124C Schudder (EL) #19164
Gebruikt, € 19.500
Vacatures
Communicatiestrateeg
Marb Consultancy BV - Markelo, Hof Van Twente
Adviseur Landelijk Gebied
Marb Consultancy BV - Markelo, Hof Van Twente
Specialist grondverwerving
Waterschap Aa en Maas - 's-Hertogenbosch
(Aankomend) docent (-onderzoeker) voor de opleiding Innovatieve Plantenteelt
Hogeschool Van Hall Larenstein - Leeuwarden
TTW’er
TTW-Systeem B.V. - Sommelsdijk
Weer
-
Woensdag29° / 14°0 %
-
Donderdag31° / 16°0 %
-
Vrijdag31° / 17°0 %