Trekkers in trek op basisscholen in Woudenberg
Drie boeren uit de Gelderse Vallei hebben de afgelopen dagen basisscholen in Woudenberg bezocht om kinderen uitleg te geven over wat er allemaal gebeurt op een boerderij.
Een van de initiatiefnemers is melkvee- en pluimveehouder Elton van Ginkel. 'We werden telkens enthousiast verwelkomd door leerlingen van groep 8. Onze trekkers stonden natuurlijk goed in de belangstelling, maar we hadden ook allerlei voel-, proef- en kijkmateriaal van onze boerderijen meegenomen, zoals eieren en voer.'
De deelnemende boeren zijn alle drie aangesloten bij het educatieplatform Leren bij de Boer, een initiatief in de regio Foodvalley/Gelderse Vallei. 'De kinderen vroegen ons de oren van het hoofd, echt heel positief', aldus Van Ginkel.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kverneland Enduro 3000 (HAE) #145290
Gebruikt, P.O.A.
-
Vicon Extra 332XF frontschijvenmaaier
2016, P.O.A.
-
RS330 VRF
Gebruikt, € 750
-
Valtra T190
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Vacature veldmedewerker Agrarisch Natuur en Landschapsbeheer (ANLb)
BoerenNatuur Brabant Oost - NL
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Weer
-
Vrijdag14° / 9°60 %
-
Zaterdag13° / 6°5 %
-
Zondag12° / 6°20 %