Omzet Veiling Rhein-Maas klimt 11 procent
De omzet van Veiling Rhein-Maas in het Duitse Straelen-Herongen is vorig jaar met bijna 11 procent gestegen.

Onder aan de streep stond er bij de joint venture van Landgard en Royal FloraHolland aan het eind van het jaar een bedrag van 387 miljoen euro. Door de coronapandemie hebben klanten veel meer gebruikgemaakt van de digitale verkoopkanalen van de marktplaats, meldt Veiling Rhein-Maas.
Om meer klanten in de gelegenheid te stellen op afstand in te kopen, heeft de veiling begin april de capaciteit voor kopen-op-afstand (KOA) flink uitgebreid. Wel was de fysieke veilingklok nog steeds het belangrijkste verkoopkanaal in 2020. Hier werd een 8 procent hogere productomzet behaald dan in 2019.
Het aandeel van KOA op de totale veilingomzet is vorig jaar uitgekomen op bijna 37 procent. In 2019 was dit nog ongeveer 30 procent. Daarnaast heeft klokvoorverkoop in 2020 een recordomzet van 27 miljoen euro behaald.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (KOU) #692304
Gebruikt, € 3.950
-
JOHN DEERE X107 ZITMAAIER (ZAN) #65742
Gebruikt, € 3.289
-
Burma 11-275
Gebruikt, € 1.500
-
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Donderdag22° / 16°25 %
-
Vrijdag26° / 13°0 %
-
Zaterdag26° / 15°95 %