FDF protesteert woensdag bij RIVM
Farmers Defence Force (FDF) gaat woensdag 22 juli actievoeren tegen de voermaatregel bij het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) in Bilthoven. Dat laat het FDF-bestuur weten.

FDF verlangt helderheid over de berekeningen van de voermaatregel. 'Er wordt ons een voermaatregel door de strot geduwd, waarvan de berekeningsmethode die eronder ligt, verborgen wordt gehouden. Mesdag moet opnieuw naar de rechter. Wij beleven een déjà vu.'
De organisatie trekt de modellen en metingen van de stikstofuitstoot al langere tijd in twijfel. Daarom wil FDF naar 'het hol van de stikstofsjoemelaars van Nederland'.
FDF roept alle boeren van Nederland op om mee actie te voeren om de voermaatregel van tafel te krijgen. 'Dit kabinet berokkent onze bedrijven schade en dat staan we niet toe.'
Duizenden boeren protesteerden 16 oktober vorig jaar ook bij het RIVM in Bilthoven tegen de rekenmethode van het rijksinstituut.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Toro Z-master Pro 8000
2018, P.O.A.
-
Case IH PUMA 220 CVX AFS CONNECT
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger Novacat 302 ED
2024, P.O.A.
-
John Deere 2030
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Vrijdag26° / 13°5 %
-
Zaterdag26° / 15°95 %
-
Zondag18° / 15°40 %