Termijnmarkt aardappelen mist impuls
De notering voor fritesaardappelen op de termijnmarkt voor levering in april zakte deze week naar een niveau van minder dan 17 euro per 100 kilo.
Dat is de laagste notering sinds eind november. Volgens beursmakelaar De Vries & Westermann ontbreekt het momenteel aan impulsen op de aardappelmarkt. Verwerkers draaien weliswaar veelal op volle capaciteit, maar gebruiken als grondstof vooral contractaardappelen. Op de effectieve markt is daardoor sprake van een zwakke stemming.
Belgapom in België noteert vrijdag voor Bintje, Fontane en Challenger 14 euro. Dat prijsniveau is gelijk aan vorige week. PotatoNL hanteert 14 euro als ondergrens. De noteringen voor fritesrassen die bestemd zijn voor de fastfood, zoals Innovator en Markies, lopen op tot 17,50 euro. Voor verse frites en dan vooral Agria komt de bovenkant van de markt voorlopig uit op 18 euro. Alle prijzen zijn in euro's per 100 kilo.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER (BIE) #692142
Gebruikt, € 5.313
-

John Deere 6125M (MAA) #58216
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 155 trekker (HEN) #27195
Gebruikt, P.O.A.
-

Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Weer
-
Dinsdag13° / 11°75 %
-
Woensdag13° / 11°20 %
-
Donderdag10° / 7°10 %

















