
Tuinbouw-techbedrijf Codema opent eerste kantoor in Azië
Tuinbouw-techbedrijf Codema opende zondag haar eerste kantoor in het Chinese Beijing. Een mijlpaal voor het bedrijf uit Bergschenhoek.
De Chinese hightech tuinbouwmarkt groeit sinds enkele jaren met dubbele getallen, laat Codema weten. Hiermee is ook de vraag naar (Nederlandse) tuinbouwtechniek en automatisering sterk gegroeid. Om met de snelheid van de markt mee te bewegen, opende het bedrijf deze week een kantoor met lokale medewerkers op het gebied van sales en service.
Het pand ligt op dertig minuten van het vliegveld in Beijing en is omringd door diverse ambassades en internationale organisaties. Codema is een speler die wereldwijd alle technische aspecten binnen de tuinbouwkas ontwerpt, ontwikkelt en levert.
'De focus ligt op voedsel, sierteelt, medicinale cannabis en indoor teelt'
Bekijk meer over:
Lees ook

Laatste nieuws
Top 3 meest gelezen
Laatste tv uitzending
Nieuwste vacatures
Manager Binnendienst
Kiwa CMR - Nieuwegein
Projectmanager
Kiwa CMR - Nieuwegein
Docent Teelt en Techniek
Aeres Groep - Dronten
Bedrijfsleider Akkerbouw
Aeres Groep - Dronten
Medewerker/Bedrijfsleider fruitteelt
Fruitteeltbedrijf Piels - Beuningen