2,5 miljoen euro subsidie voor Utrechtse boeren
Boeren in Utrecht krijgen 2,5 miljoen euro subsidie om te kunnen vernieuwen, verduurzamen en innoveren. Provincie Utrecht stelt eind mei hiervoor drie POP3-subsidieregelingen open.
Om de innovatie- en concurrentiekracht van de Utrechtse landbouw te versterken, is provincie Utrecht, namens de Europese Unie, op zoek naar kennisaanbieders die nieuwe kennis en innovatieve maatregelen willen verspreiden. Het gaat hier om kennisoverdracht aan grote groepen landbouwondernemers via trainingen, workshops, ondernemerscoaching en demonstraties. Deze regeling gaat 27 mei open.
Boeren die samen met enkele partners ideen hebben voor het ontwikkelingen en beproeven van innovaties voor de landbouw kunnen aanspraak maken op de subsidieregeling Samenwerking voor innovaties. Ook stimuleert de provincie investeringen in systemen, installaties en machines die bij koplopers al in gebruik zijn, maar die nog onvoldoende door een grotere groep wordt toegepast. Voor het aanvragen van subsidies moet de aanvrager een aantal stappen doorlopen. Een stappenplan van de provincie helpt daar bij.
• Klik voor stappenplan op onderstaande pdf
Downloads
Stappenplan aanvragen pop3-subsidieBekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere X167R Zitmaaier (HIL) #27416
Gebruikt, € 5.644
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (BIE) #692141
Gebruikt, € 5.644
-

Deutz Fahr Agrotron 6150 TTV tractor (REU) #776304
Gebruikt, € 92.500
-

Case IH MAXXUM 150
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Maandag9° / 4°10 %
-
Dinsdag10° / 6°10 %
-
Woensdag9° / 4°20 %

















