Albert Heijn schrapt slogans buitenbeentjes
Albert Heijn (AH) schrapt de reclameslogans 'weggooien is zonde' en 'te lekker om weg te gooien' op de verpakking van buitenbeentjes.

Deze beslissing is genomen na de uitzending donderdag van televisieprogramma Keuringsdienst van Waarde, meldt RTL Nieuws.
AH verkoopt onder de naam buitenbeentjes groente en fruit die door een afwijkende maat of vorm niet als klasse 1 kan worden verkocht. Met 'weggooien is zonde' suggereert de retailer dat kopers van deze producten voedselverspilling voorkomen.
Nauwelijks verspilling
De Keuringsdienst van Waarde toonde donderdag aan dat er in de groente- en fruitteelt nauwelijks sprake is van verspilling. Producten met een afwijkende vorm gaan sinds jaar en dag namelijk naar groentesnijders en conservenfabrikanten.
Het televisieprogramma toont ook aan dat er maar een gering prijsverschil is tussen 'buitenbeentjes' en producten met klasse 1-kwaliteit. Omdat telers voor klasse 2-groenten een veel lagere prijs ontvangen, leveren deze producten supermarkten een interessante marge op.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (ZAN) #65742
Gebruikt, € 3.289
-
Valtra T 144 active met voorlader
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167 (ZAN) #65695
Gebruikt, € 5.247
-
Vicon Frontmaaier (trommelmaaier)
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Zondag21° / 14°95 %
-
Maandag19° / 12°50 %
-
Dinsdag19° / 11°75 %