Lamb Weston/Meijer investeert 50 miljoen euro in nieuwe fabriek
Fritesfabrikant Lamb Weston/ Meijer gaat op het bestaande bedrijfsterrein in Kruiningen een nieuwe fabriek bouwen voor de productie van gedroogde aardappelproducten.

De totale investering voor de nieuwbouw bedraagt 50 miljoen euro. De nieuwe fabriek is bedoeld voor de productie van aardappelvlokken en onderdeel van de Ambient Potato Business van Lamb Weston/Meijer. De activiteiten die hieronder vallen, hebben te maken met alle aardappelproducten die buiten het diepvriessegment vallen.
Lamb Weston/Meijer meldt dat de uitbreiding past bij de duurzaamheidsambities van de verwerker om de totale aardappelbenutting te verhogen. Het is vooral de bedoeling om de aardappeltarra afkomstig van de reguliere productielijnen op te waarderen tot meer dan veevoer. De bouw van de fabriek zal vermoedelijk in de loop van 2019 van start gaan.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Pottinger Novacat 302 ED
2024, P.O.A.
-
Maaidek 60D autoconnect (HIL) #27086
Gebruikt, € 4.200
-
John Deere 3046R Compacttrekke (WOL) #27647
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn GF8501TO schudder
2006, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Stagiair(e) Redacteur Agrarische Markten
Nieuwe Oogst - NL
Veldmedewerker Pacht Provinciale gronden (16-24 uur)
Provincie Fryslân - NL
Weer
-
Dinsdag18° / 9°5 %
-
Woensdag17° / 6°0 %
-
Donderdag16° / 5°10 %