LTO wil rem op wolvenpopulatie
LTO Nederland wil een maximum aan het aantal wolven in Nederland. Een overschot aan deze dieren moet worden afgeschoten.

Daarvoor pleit portefeuillehouder Natuur- en Landschapsontwikkeling Ben Haarman van LTO Nederland dinsdagavond in de uitzending van Nieuwsuur. 'Er is geen andere keus. Als een wolf erop uit is om schapen aan te vallen, dan moet je de ruimte hebben om die wolf te kunnen afschieten.'
Boeren maken zich zorgen over de permanente vestiging van de wolf in Nederland. Bij schapenhouders in Drenthe en het oosten van het land heeft het roofdier al meerdere dieren doodgebeten. Ondertussen is ook op de Veluwe al een wolf gesignaleerd. In 2018 zijn uiteindelijk tien verschillende wolven geteld.
De wolf heeft in Europa een beschermde status en het afschieten ervan is verboden. LTO Nederland wil dat Nederland internationaal afspraken gaat maken om die status aan te passen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners

Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
New Holland TS115
1999, P.O.A.
-
T7.315 HD
Gebruikt, P.O.A.
-
Votex weidebloter PT3-270
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere 6830
2011, P.O.A.
Vacatures
Transportplanner voor paardenmest (m/v)
Walkro Grondstoffen BV - Columbusweg, 5927, 5928 Venlo, 5927, 5928
Vacature businessmanager Poultry Expertise Centre/ Calf Expertise Centre (PEC/ CEC) 0,8 – 1 fte
Poultry Expertise Centre - Barneveld, Nederland
Ondernemende adviseur / Teamleider AGRO
Aelmans Adviesgroep - Baexem, Leudal
Strategisch adviseur agro
Aelmans Adviesgroep - Baexem, Leudal
Adviseur ruimtelijke ontwikkeling en milieu
Aelmans Adviesgroep - Baexem, Leudal
Weer
-
Maandag8° / 0°10 %
-
Dinsdag5° / -3°10 %
-
Woensdag6° / -6°10 %