LTO wil rem op wolvenpopulatie
LTO Nederland wil een maximum aan het aantal wolven in Nederland. Een overschot aan deze dieren moet worden afgeschoten.
Daarvoor pleit portefeuillehouder Natuur- en Landschapsontwikkeling Ben Haarman van LTO Nederland dinsdagavond in de uitzending van Nieuwsuur. 'Er is geen andere keus. Als een wolf erop uit is om schapen aan te vallen, dan moet je de ruimte hebben om die wolf te kunnen afschieten.'
Boeren maken zich zorgen over de permanente vestiging van de wolf in Nederland. Bij schapenhouders in Drenthe en het oosten van het land heeft het roofdier al meerdere dieren doodgebeten. Ondertussen is ook op de Veluwe al een wolf gesignaleerd. In 2018 zijn uiteindelijk tien verschillende wolven geteld.
De wolf heeft in Europa een beschermde status en het afschieten ervan is verboden. LTO Nederland wil dat Nederland internationaal afspraken gaat maken om die status aan te passen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 215 trekker (LIE) #779286
Gebruikt, € 167.500
-

Topcon Value lijn rtk gps
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Splendimo 360M 540rpm
2015, P.O.A.
-

Valtra Q285 trekker
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Weer
-
Maandag10° / 7°60 %
-
Dinsdag14° / 8°50 %
-
Woensdag17° / 6°20 %















