Aanvragen voor Q-koortsfonds stromen binnen
Bij de overheid zijn al meer dan 1.550 aanvragen ingediend voor een vergoeding uit het fonds voor Q-koortsslachtoffers. Ministers Bruno Bruins (Volksgezondheid) en Carola Schouten (LNV) melden dat aan de Tweede Kamer.
Het door de ministers gemelde aantal is de stand in week 50 van het afgelopen jaar, zodat er inmiddels wel meer aanvragen binnen zullen zijn. Bovendien loopt de aanvraagperiode nog tot en met 31 januari. Het fonds bevat 15,5 miljoen euro, per patiënt is 15.000 euro beschikbaar.
Op Kamervragen van de SP geven Bruins en Schouten aan dat ze niet verwachten dat het maximumbedrag naar beneden bijgesteld moet worden. Het aantal aanvragen is tot nu toe niet hoger dan verwacht.
Uitvoeringskosten
Van de beschikbare 15,5 miljoen euro wordt 1 miljoen euro besteed aan uitvoeringskosten. Dat betreft onder meer de kosten voor een onafhankelijke medische commissie, de kosten voor de vergoeding voor artsen en de kosten voor de bezwaar- en beroepsprocedures.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 7R 350 (HIL) #22228
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Frontmaaier zonder kneuzer
Gebruikt, P.O.A.
-

Kverneland TA465 opraapwagen
1995, P.O.A.
-

Fendt 826 S4 Vario Profi Plus+ RTK
2015, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Weer
-
Woensdag13° / 10°10 %
-
Donderdag9° / 7°10 %
-
Vrijdag10° / 5°10 %















