Peiling onder glastuinders over energietransitie
Het ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit (LNV) en Glastuinbouw Nederland peilen glastuinders hoe zij aankijken tegen de energietransitie in de sector.

Het onderzoek wordt uitgevoerd door Wageningen Economic Research (WER) en begint op 15 januari. Het loopt door tot 29 januari. De opdrachtgevers willen via email van glastuinders weten hoe ze tegen de energietransitie aankijken, waar ze hun onderneming zien staan in de transitie en of zij meer ondersteuning en stimulans nodig hebben bij de omschakeling.
De transitie naar een duurzame energievoorziening staat volop in de belangstelling. De glastuinbouw kijkt hoe de sector van het gas af kan en hoe de klimaatafspraken van Parijs kunnen worden gehaald. De sector boekt al enkele jaren succes als het gaat om energiebesparing en duurzame energie.
Aanpassingen
De sector heeft bij de energietransformatie de steun van programma Kas als Energiebron, met kennis- en techniekontwikkeling. Middels de enquête willen het ministerie en de glastuindersorganisatie kijken of er aanpassingen nodig zijn bij de hulp aan ondernemers.
Bekijk meer over:
Lees ook
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners

Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Joskin weilandbloter 2.75
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE X107 ZITMAAIER (STE) #691830
Gebruikt, € 3.289
-
JOHN DEERE X370 ZITMAAIER (HIL) #692964
Gebruikt, € 7.261
-
John Deere X147R zitmaaier (KOU) #65699
Gebruikt, € 4.999
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Vacature veldmedewerker Agrarisch Natuur en Landschapsbeheer (ANLb)
BoerenNatuur Brabant Oost - NL
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Weer
-
Donderdag14° / 10°100 %
-
Vrijdag12° / 9°95 %
-
Zaterdag11° / 8°80 %