Actie boeren in Tour de France loopt uit de hand
De Tour de France is tijdens de zestiende etappe stilgelegd na een incident met protesterende Franse boeren.
Op zo’n 30 kilometer na de start bleek het parcours van etappe van dinsdag te zijn geblokkeerd door strobalen van protesterende boeren. Politieagenten probeerden de actie met pepperspray op te breken. Nadat de renners de strobalen wisten te passeren, kregen velen last van hun ogen.
De koers werd daarop stilgelegd, zodat de renners - waaronder geletruidrager Geraint Thomas en groenetruidrager Peter Sagan - hun ogen konden uitspoelen. Na een klein kwartier kreeg de etappe een herstart.
Protestacties van boeren en fabrieksarbeiders zijn niet ongebruikelijk tijdens de tour. Het is niet duidelijk waartegen de blokkade van vandaag was gericht.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X147R ZITMAAIER (HIL) #335633
Gebruikt, € 5.168
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER INCL 54A MAAIDEK (MID) #692207
Gebruikt, € 10.891
-

Vicon Frontmaaier (trommelmaaier)
Gebruikt, P.O.A.
-

Z665 Hydro
Gebruikt, € 2.000
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Weer
-
Vrijdag7° / 0°80 %
-
Zaterdag11° / 6°70 %
-
Zondag11° / 9°80 %















