Hoe haalt de melkveehouder op veen 2030?
Wat is de juist marsroute voor melkveehouders in de veenweiden om in het jaar 2030 een gezond bedrijf te hebben? Daarover houden Proeftuin Veenweiden in samenwerking met FrieslandCampina en De Samenwerking drie regioavonden.

De bijeenkomsten zijn bedoeld om praktische handvatten te geven voor integrale duurzaamheid op het bedrijf. 2030 lijkt nog ver weg, maar voor die tijd moet er nog veel gebeuren. Op deze avonden worden melkveehouders en adviseurs daarover bijgepraat.
Trefwoorden daarbij zijn: waterkwaliteit, ammoniak, eiwitbenutting, biodiversiteit, bodemkwaliteit en graslandbeheer. Wat kun je doen en hoe meet je dat? De bijeenkomsten zijn op 31 mei in Hoornaar, 5 juni in Haastrecht en 7 juni in Breukelen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners

Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
T7.200 Auto Command CVT
Gebruikt, € 69.750
-
Kverneland CLI 430
Nieuw, P.O.A.
-
Stiga PARK 300
Nieuw, P.O.A.
-
Fendt Slicer 3160 TLX KC achtermaaier
2019, P.O.A.
Vacatures
Veldmedewerker
Collectief Lopikerwaard - Polsbroekerdam, Lopik
Gezocht: biologische boer / opvolger bedrijf
Land van Ons - Ransdaal, Voerendaal
Aardappelkweker/aardappelveredelaar
Doornbos Werving & Selectie - Noordoostpolder
Werkplaatsmonteur
Van der Sluis - Ens (Noordoostpolder)
Seed Production Specialist Tomaat
Enza Zaden - Enkhuizen
Weer
-
Zondag2° / -3°60 %
-
Maandag3° / -1°40 %
-
Dinsdag1° / 0°85 %