Hoe haalt de melkveehouder op veen 2030?
Wat is de juist marsroute voor melkveehouders in de veenweiden om in het jaar 2030 een gezond bedrijf te hebben? Daarover houden Proeftuin Veenweiden in samenwerking met FrieslandCampina en De Samenwerking drie regioavonden.

De bijeenkomsten zijn bedoeld om praktische handvatten te geven voor integrale duurzaamheid op het bedrijf. 2030 lijkt nog ver weg, maar voor die tijd moet er nog veel gebeuren. Op deze avonden worden melkveehouders en adviseurs daarover bijgepraat.
Trefwoorden daarbij zijn: waterkwaliteit, ammoniak, eiwitbenutting, biodiversiteit, bodemkwaliteit en graslandbeheer. Wat kun je doen en hoe meet je dat? De bijeenkomsten zijn op 31 mei in Hoornaar, 5 juni in Haastrecht en 7 juni in Breukelen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere 2032R (SOM) #30306
Gebruikt, P.O.A.
-
Alltrec 4810T (HIL) #21051
Gebruikt, € 45.000
-
JOHN DEERE 6150R PREM DD40 (MAA) #63046
Gebruikt, € 57.500
-
JOHN DEERE X950R 54" LAAGLOSSER ZITMAAIER (LIE) #694586
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen