Dümmen Orange bouwt centrum veredeling De Lier
Dümmen Orange, veredelaar en producent van uitgangsmateriaal, heeft een start gemaakt met de bouw van het nieuwe Breeding Technology Centre (BTC) voor onderzoek in de sierteelt.

Met dit centrum in De Lier bundelt Dümmen Orange zijn faciliteiten op alle technologische gebieden waarmee veredelings- en selectieprocessen worden versneld.
Het laboratorium telt drie verdiepingen met een totale oppervlakte van 4.000 vierkante meter en biedt faciliteiten voor onderzoekers en amanuenses op het gebied van fytopathologie, genetica, genomica en plantenfysiologie.
Sierteeltketen
Het onderzoeksprogramma van Dümmen Orange richt zich op eigenschappen die een toegevoegde waarde bieden aan de sierteeltketen, zoals meer resistentie, verbeterde houdbaarheid en hogere opbrengsten.
Het bedrijf maakt gebruik van technologieën die de efficiëntie van veredelingsprocessen verhogen met moleculaire veredeling, efficiënte evaluatie van positieve eigenschappen en analyses van de genetische diversiteit.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE X107 ZITMAAIER (STE) #691830
Gebruikt, € 3.289
-
JOHN DEERE X117R ZITMAAIER (BEN) #692318
Gebruikt, € 4.148
-
John Deere 42A export deck (HIL) #65626
Gebruikt, P.O.A.
-
Fendt 312 S4
2018, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Maandag25° / 13°10 %
-
Dinsdag26° / 12°10 %
-
Woensdag24° / 13°20 %