Royal Brinkman vestigt zich in Marokko
Royal Brinkman start een eigen vestiging in het Marokkaanse Agadir. De intensivering van buitenlandse activiteiten sluit aan bij de internationaliseringsambities van het bedrijf.
Met de totstandkoming van Royal Brinkman Marokko is de internationale tuinbouwtoeleverancier in elf landen lokaal vertegenwoordigd. De onderneming is vanuit de vestiging in Almería, Spanje, al langer actief in Marokko. Royal Brinkman levert al vele jaren producten en installaties rechtstreeks aan telers en dealers in Marokko.
Door de lokale aanwezigheid en de mogelijkheid producten voor telers te importeren, kan het bedrijf een grotere doelgroep aanboren. Met de vestiging in Agadir is Royal Brinkman vertegenwoordigd in het grootste tuinbouwgebied van Marokko. De komende jaren zal het lokale verkoop- en specialistenteam worden vergroot om telers vaker te kunnen bezoeken en hen van advies te kunnen voorzien. Erik de Smalen en Mohamed Zniber el Andaloussi voeren het management in Marokko.
Bekijk meer over:
Lees ook
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 6150R (BEN) #90176
Gebruikt, € 49.500
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (HIL) #692300
Gebruikt, € 3.950
-
Burma 11-275
Gebruikt, € 1.500
-
Kverneland Cultivator (geen schijveneg) Enduro (HAE) #145290
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Vrijdag23° / 14°65 %
-
Zaterdag24° / 12°20 %
-
Zondag22° / 13°10 %