Royal Brinkman vestigt zich in Marokko
Royal Brinkman start een eigen vestiging in het Marokkaanse Agadir. De intensivering van buitenlandse activiteiten sluit aan bij de internationaliseringsambities van het bedrijf.
Met de totstandkoming van Royal Brinkman Marokko is de internationale tuinbouwtoeleverancier in elf landen lokaal vertegenwoordigd. De onderneming is vanuit de vestiging in Almería, Spanje, al langer actief in Marokko. Royal Brinkman levert al vele jaren producten en installaties rechtstreeks aan telers en dealers in Marokko.
Door de lokale aanwezigheid en de mogelijkheid producten voor telers te importeren, kan het bedrijf een grotere doelgroep aanboren. Met de vestiging in Agadir is Royal Brinkman vertegenwoordigd in het grootste tuinbouwgebied van Marokko. De komende jaren zal het lokale verkoop- en specialistenteam worden vergroot om telers vaker te kunnen bezoeken en hen van advies te kunnen voorzien. Erik de Smalen en Mohamed Zniber el Andaloussi voeren het management in Marokko.
Bekijk meer over:
Lees ook
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Case IH PUMA 160 CVX
2014, P.O.A.
-

JOHN DEERE Z740R ZEROTURN 54" (LIE) #778426
Gebruikt, P.O.A.
-

Lemken Juwel 8 (ZIJ) #781622
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T214 active
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Onderzoeker Melkveehouderij
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Voorzitter van de landelijke vakgroep Vleesveehouderij
LTO Nederland - NL
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Weer
-
Dinsdag23° / 15°5 %
-
Woensdag24° / 13°50 %
-
Donderdag24° / 14°40 %
















