Agrarisch waterbeheerders wisselen kennis uit
De excursie van boeren uit DAW-project Bewust Boeren in Gouwe Wiericke naar collega's in Schipluiden leverde donderdag een geslaagde kennisuitwisseling op.
De excursie draaide om het delen van ervaringen en kennis uit de kringlooplandbouw in Midden-Delfland en het DAW-project (Deltaplan Agrarisch Waterbeheer) in Gouwe Wiericke.
Er namen 25 personen deel aan de uitwisseling die mede was georganiseerd door Projecten LTO Noord, waaronder een tiental boeren en vertegenwoordigers van de waterschappen.
Waterkwaliteit
Een onderdeel was het meten van de waterkwaliteit bij Corné van Leeuwen. Daar bleek uit het project 'Samen meten, samen weten' dat er meer inzicht is ontstaan in de resultaten van watermaatregelen door boeren.
Het project heeft tot doel het stikstof- en fosfaatgehalte in de haarvaten van het systeem beter te begrijpen en de kringlopen meer te sluiten.
Belonen
Studiegroepbegeleider Frank Verhoeven van Boerenverstand stelde tijdens een presentatie dat het belangrijk is om boeren te belonen voor hun deelname en behaalde resultaten in kringlooplandbouw- en DAW-studiegroepen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6140M trekker (ZAN) #691707
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere Z997R incl 72RD Maaidek (BIE) #690365
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER (STE) #691830
Gebruikt, € 3.289
-

Farmtrac FT25G (HEN) #39432
Gebruikt, € 15.000
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Maandag11° / 7°95 %
-
Dinsdag13° / 6°85 %
-
Woensdag13° / 8°20 %
















