Vion vergroot aandeel in huidenbedrijf BestHides
Vion vergroot het aandeel in huidenbedrijf BestHides GmbH. De multinational verwierf 20 procent van de aandelen en heeft daarmee nu 60 procent in bezit.
BestHides is een internationaal opererende leverancier van gekoelde en nat gezouten runderhuiden en kalfsvellen uit het noorden, midden en zuiden van Duitsland. BestHides begon in 1980 als start-up van Vion. Sinds 2014 is het bedrijf gezamenlijk eigendom van Vion en Darling Ingredients Inc., waarvan Vion 20 procent van de aandelen heeft verworven.
Vion is tegenwoordig de grootste leverancier van BestHides, dat gelegen is in Eching en Memmingen. 'Vion valoriseert alle delen van de dieren op de best mogelijke manier. Deze stap past perfect bij de strategie van Vion om de divisie Beef te versterken', geeft Bernd Stange van Vion aan.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X950R 54" HOOGLOSSER ZITMAAIER (LIE) #781075
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 4066R COMPACTTREKKER (HIL) #781269
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6830 trekker (BEN) #87517
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6M 165 (BRU) #695499
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Vrijdag9° / 1°5 %
-
Zaterdag8° / 1°15 %
-
Zondag9° / 4°25 %














