Theo Koekkoek volgt Van Hoof op als Vion-commissaris
Theo Koekkoek uit Almkerk is benoemd tot lid van de raad van commissarissen van Vion. Hij volgt eind maart Toon van Hoof op die dan aan het eind van zijn termijn als commissaris is.

Akkerbouwer en pluimveehouder Koekkoek (46) is al geruime tijd bestuursvoorzitter van Agrifirm. Daarnaast is hij onder meer bestuurslid van de Nationale Coöperatieve Raad (NCR) en lid van het algemeen bestuur van het CDA. Eerder was hij bestuurlijk actief binnen de ZLTO.
Van 2007 tot 2010 was Koekkoek ook al commissaris van Vion. Dat hij nu terugkomt heeft volgens Sipko Schat, voorzitter van de raad van commissarissen, te maken met zijn internationale managementervaring in de agrarische- en voedingsmiddelensector. 'Ik ben blij hem als lid van onze raad te kunnen verwelkomen', aldus Schat
De termijn van Van Hoof eindigt 27 maart, tijdens de algemene vergadering van aandeelhouders. De Brabantse veehouder en ZLTO-bestuurder was sinds 2003 lid van de raad van commissarissen van Vion.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE 6120M (SMI) #63476
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere 6320 (BRU) #706685
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn FC313-F frontmaaier
Gebruikt, P.O.A.
-
New Holland T6.160 (REU) #691193
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Dinsdag17° / 13°40 %
-
Woensdag21° / 10°20 %
-
Donderdag20° / 12°60 %